Kaymakamımız Sayın Muhammed ÖZTAŞ, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı:

 


Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, korunması ve yaşatılması için de, yüce Türk Milleti’ne emanet ettiği, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin temel taşını oluşturan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıldönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hep birlikte coşkuyla kutlamaktayız.
Sevgili çocuklar; ülkemizin en değerli varlığı, geleceğimizin güvencesi ve umudumuz sizlersiniz. Gayemiz sizlerin demokrasiyi yaşam biçimi olarak benimsemiş, hukuka saygılı, yeniliklere açık, özgür düşünceye sahip, dürüst, çalışkan ve başarılı bireyler olarak yetişmenizdir.
Sizlerin çok çalışarak ve çağımızın her türlü teknolojik gelişmeleri ile donanımlı bireyler olarak yetişeceğinize ve ülkemizi çağdaş, uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracağınıza inancımız tamdır.
Bu dileklerle; tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

Muhammed ÖZTAŞ
İhsangazi Kaymakamı